WWW.3333.IR محل مناسبي براي معرفي رايگان کليه کالاها - خدمات و رفع نيازهاي روزانه شما هموطنان عزيز مي باشد
ما کالاها - خدمات و نيازهاي روزمره شما را بطور همزمان در چندين سايت قرار داده و از طريق موتورهاي جستجو و پخش انواع آگهي به اطلاع کليه هموطنان در داخل و خارج از کشور ميرسانيم
اولين سايت نيازمنديهاي کشور با صفحات مختص به شهر و استانها و آگهي هاي تصويري ثابت و متغيير


صفحه اصلي - درج آگهي - تعرفه آگهي - راهنماي سايت -  نقشه سايت - قوانين سايت - همکاري با ما  - ارسال SMS -  تماس با ما -  صفحه خانگي 
سخن روز : خوشترين زندگي را كسي دارد كه خداوند سبحان قناعت ارزانيش دارد و همسري پاك و شايسته نصيبش گرداند. حضرت علي (ع)
چقدر فاصله بين دو عمل دور است: عملي كه لذتش مي‌رود و كيفر آن مي‌ماند و عملي كه رنج آن مي‌گذرد و پاداش آن ماندگار است
 
x 
Mahak
 
سه برادر سارق،اجساد قربانيان را پس از تعرض داخل كانال آب ورامين پرت مي‌كردند
تاریخ : 25/11/1386
فرمانده انتظامي استان تهران و سرانجام پرونده‌ قتل چهار زن پس از دو سال پيگيري:
سه برادر سارق،اجساد قربانيان را پس از تعرض داخل كانال آب ورامين پرت مي‌كردند


خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران


سه برادر كه پيش از اين به ارتكاب سرقتهاي به عنف طلاجات زنان در زندان بودند، با تيزبيني ماموران پليس آگاهي، به عنوان عاملان قتل زناني كه اجسادشان طي سالهاي 85 و 86 در كانال آب ورامين كشف شده بود، شناسايي شدند.

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، صبح روز چهارشنبه بيست و چهارم بهمن ماه، سردار رضا زارعي، فرمانده انتظامي استان تهران با حضور در مقرر پليس آگاهي به تشريح جزئيات پرونده‌اي پرداخت كه از دو سال گذشتهْ، پليس بدنبال دست يافتن به ردپايي از عاملان آن بود.

پيگيري‌ها در پي كشف اولين جسد مقارن نوزدهم خرداد ماه سال 85 در كانال آب ورامين آغاز و مشخص شد: جسد متعلق به زني 35 ساله به هويت «بهاره» است كه با اصابت ضربات متعدد چاقو به قتل رسيده است. اين در حالي بود كه جسد به شكل عريان در ملحفه‌اي پيچيده شده و درون كانال آب پرتاب شده بود.

تحقيقات اوليه پليس همچنين حاكي از آن بود كه طلاجات اين زن به سرقت رفته و قاتل يا قاتلان براي بر جاي نگذاشتن ردي از خود، تمامي لباس‌هاي مقتول را درآورده‌اند.

بدين ترتيب با گذشت دو ماه، در حالي كه هنوز هيچ ردي از متهمان اين پرونده به دست نيامده بود، جسد ديگري با همان وضعيت متعلق به زني 30 ساله به هويت «معصومه» مقارن هشتم مرداد ماه سال 85 در همان كانال آب كشف و مشخص شد كه اين زن، بر اثر خفگي و اصابت ضربات چاقو به قتل رسيده است.

اين بار احتمال تكرار جنايت از سوي قاتل يا قاتلان در حالي افزايش يافت كه تمامي سرنخ‌هاي پليس به بن‌بست رسيد و اين در حالي بود كه دو ماه بعد، جسد زني 42 ساله به نام «فرح» كه بر اثر خفگي به قتل رسيده بود، در محل ديگري از اين كانال آب كشف شد و سرانجام آخرين كشف جسد مربوط به زني 28 ساله تبعه افغاني به هويت «نسيم» بود؛ جسد عريان اين زن در 19 فروردين ماه 86 در يك گوني كشف و مشخص شد وي نيز بر اثر خفگي به قتل رسيده است.

به گزارش ايسنا سردار زارعي، فرمانده انتظامي در تشريح اين پرونده‌ها گفت: بررسي پرونده‌هاي مشابه حاكي از آن بود كه تمامي مقتولان، طلاجاتشان به سرقت رفته است و اين در حالي بود كه پزشكي قانوني نيز اعلام كرد: مقتولان به زور مورد تجاوز قاتل يا قاتلان قرار گرفته‌اند.

وي اظهار كرد: در حالي كه هيچ نشانه‌اي از متهمان وجود نداشت، پليس، بيست و پنجم آذر ماه امسال موفق شد اعضاي باند سرقت به عنف كه در پوشش مسافركش با از كار انداختن دستگيره در، پس از سوار كردن زنان، طلاجاتشان را سرقت مي‌كردند را شناسايي و دستگير كند.

بر اساس گزارش سردار زارعي، متهمان، سه برادر به نامهاي «اميرضا» 26 ساله ،«عليرضا » 32 و «حميد رضا» 28 ساله بودند كه با چهره‌نگاري صورت گرفته از سوي مالباختگان، يكي از آنها شناسايي و به دستگيري ديگر اعضاي باند منجر شد.

فرمانده انتظامي استان تهران اضافه كرد: بر اين اساس، اين افراد به ارتكاب 11 فقره سرقت به عنف طلاجات زنان و يك فقره تجاوز اعتراف كردند و روانه زندان شدند.

سردار زارعي ادامه داد: در حالي كه پليس جنايي ورامين با گذشت 5/2 سال از وقوع قتل‌ها و پيگيري تمامي ردپاها نتوانسته بود متهمان را دستگير كند، با بررسي وضعيت نشانه‌هاي موجود در پرونده‌ مقتولان دريافت طلاجات تمامي آنها نيز به سرقت رفته است و به اين ترتيب با بررسي باندهاي ارتكاب سرقت طلاجات زنان، ظن پليس در خصوص دخالت اين سه برادر در ارتكاب قتل‌ها افزايش يافت.

وي به خبرنگاران گفت: با بررسي سوابق اين افراد، پليس در بازجويي‌هايي كه از زن يكي از متهمان به عمل آورد، پي برد: اين زن، يكسال قبل بدليل روابط نامشروع شوهرش از وي طلاق گرفته، اما در همان زمان شوهرش با تهديد او اظهار كرده است: «تو را نيز مي‌كشم» و در همين زمان، نام يك زن را به زبان آورده كه هم‌نام يكي از مقتولان بود.

سردار زارعي اظهار كرد: به اين ترتيب پليس آگاهي ورامين هر سه متهم را از زندان به اداره پليس انتقال داد و با آغاز تحقيقات جنايي، اين سه جاني به ارتكاب قتل چهار زن در حالي اعتراف كردند كه با نشان دادن موقعيت رها كردن اجساد، پليس نسبت به ارتكاب قتل از سوي اين افراد اطمينان حاصل كرد.

اعترافات سياه متهمان از دامداري كه محل وقوع جنايات آنها بود :

فرمانده انتظامي استان تهران در ادامه تشريح پرونده اظهار كرد: اين سه برادر معترف شدند پس از ارتكاب سرقت، زناني كه در مقابل آنها مقاومت مي‌كردند را به يك دامداري در ورامين برده و با همدستي يك افغاني كه نگهبان آنجا بود، پس از تجاوز به عنف عليه‌شان، آنها را به قتل رسانده و در نقاط مختلف كانال در مرز قيامدشت تا پاكدشت پس از درآوردن لباسهايشان براي باقي نماندن هر گونه ردي، رها مي‌كردند.

فروش 14 ميليون تومان طلاي سرقتي به يك مالخر :

سردار زارعي با اعلام اين كه متهمان تا زمان دستگيري بالغ بر 14 ميليون طلاجات سرقتي را به مالخري به هويت «رضا» در شهر ري فروخته بودند كه تلاش براي دستگيري اين فرد نيز ادامه دارد، گفت: اين سه برادر از افراد سابقه‌دار در ارتكاب جرايم هستند و متاسفانه تنها دليل طعمه شدن اين زنان، آويختن مقادير زيادي طلاجات به خود بوده كه در معرض ديد شكارچيان قرار داشته است.

دستگيري دختر انتقامجو :

دستگيري دختر 17 ساله‌اي كه براي انتقام از مرد مورد علاقه‌اش، پس از ارتباط با مردان غريبه قصد داشت در روز تولد اين مرد، وي را به وسيله مردان اجير شده‌اش به قتل برساند.

فرمانده انتظامي استان تهران با اعلام جزئيات اين پرونده به خبرنگاران اظهار كرد: اوايل بهمن ماه، مردي با مراجعه به پليس آگاهي اعلام كرد دختر 17 ساله‌اش به هويت «ساناز» در راه مدرسه از سوي فردي با مشخصات شناخته شده ربوده شده است.

بدين ترتيب پليس با بررسي موضوع و شناسايي دختري در موقعيت مورد نظر پس از هماهنگي قضايي در بيست و يكم بهمن ماه وارد منزل شد و اين دختر را در حالي شناسايي كرد كه با معرفي خود به عنوان «ستايش» از گفتن نام حقيقي‌اش به پليس امتناع كرد.

با انتقال دختر نوجوان به پليس آگاهي كرج مشخص شد كه وي، همان «ساناز» است و در جريان تحقيقات پليسي اعتراف كرد: هفتم بهمن ماه، از خانه خارج شده‌ام و دو روز در منزلي واقع در جاده چالوس بودم و پس از آن نيز سه روز در منزل مرد متأهلي در منزل گوهردشت بودم و پس از آن، مقارن دوازدهم بهمن ماه سوار خودرو تاكسي فردي به هويت «محسن» شدم كه به بهانه كمك، مرا به منزلي در حسن‌آباد برده و با جلب اعتماد، مرا در خانه صاحبخانه به هويت «مسعود» گذاشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران سردار زارعي افزود: اين دختر نوجوان در ادامه اظهاراتش گفت كه متاسفانه در جريان رفت و آمد با «مسعود» در ساوه مورد تجاوز قرار گرفته است.

قرار انتقامي خونين در روز تولد :

رييس پليس استان تهران اضافه كرد: دختر 17 ساله در جريان اعترافاتش مدعي شد كه به انگيزه انتقام از مرد مورد علاقه‌اش به هويت «رضا» از خانه خارج شده است تا در جريان رابطه با افراد بتواند فردي را براي كشتن «رضا» اجير كند.

وي يادآور شد: اين دختر، عكس و مشخصات «رضا» را به متهمان داده و قرار بود اين افراد در بيست و پنجم بهمن ماه، همزمان با روز تولد «رضا»، وي را به قتل برسانند تا بدين ترتيب دختر نوجوان انتقامش را گرفته باشد.

به گفته سردار زارعي، تمامي متهمان اين پرونده در بازداشت پليس بسر مي‌برند.
http://


براي ديدن آگهي هاي کل ايران اينجا را کليک کنيد

براي مشاهده آگهي هاي استان مورد نظر خود اينجا را کليک کنيد

امروز 
شنبه 30/7/1396

ورود اعضاء
ثبت نام
درج آگهي
ويرايش آگهي

اين سايت را به دوستان معرفي کنيد
ايميل شما :
ايميل دوستان :

صفحه اصلی 
آگهی های کل ایران  

لوازم
املاک و مستغلات
وسائط نقلیه موتوری
بهداشت، درمان، زیبایی
انواع آموزش ها
کامپیوتر و اینترنت
موبایل و تلفن
چاپ و تبلیغات
حمل و نقل و کرایه
انواع وام و ضامن
خدمات ساختمانی
خدمات منزل و محل کار
خدمات مسافرتی
خدمات مجالس
خدمات مالی و اداری، وکالت
خدمات بازرگانی
بورس و سهام
خدمات و نیاز صنعت
بازار کار و استخدام
کشاورزی و دامپروری
شخصی و متفرقه
سایر خدمات و نیازها

فروشگاه های با جایزه 
فروشگاه های اقساطی 
فروشگاه های اینترنتی 
لينکهاي مرتبط 

سايتهاي ايراني 
سايت خود را معرفي کنيد

لطفا نظرات و پيشنهادات خود را در قسمت زير وارد کنيد
 
بازديدتاريخ
9659930/7/1396
15674529/7/1396
13438628/7/1396
2331627/7/1396
775753/5/1396
2391632/5/1396
2465001/5/1396

روزنامه ها
خبرگزاريها
اخبار حوادث
اخبار ورزشي
تصاوير جالب
دانستنيها
لينکهاي مفيد
صدا و سيما
برای درج آگهی ویژه به صورت رایگان اینجا کلیک کنید

جستجو در گوگل :

صفحه اصلی- درج آگهی- تعرفه آگهی- راهنمای سایت- نقشه سایت- قوانین سایت- همکاری با ما- ارسال SMS - تماس با ما- صفحه خانگی  

درج آگهی در این سایت رایگان و مسئولیت آن با اگهی دهنده می باشد.
همشهری گرامی خواهشمند است در کسب اعتبار آگهی دهنده دقت کافی مبذول نمائید. 
به منظور ارائه خدمات بیشتر آگهی های شما در کمترین زمان ممکن بررسی و بعد از تائید در سایت درج می گردد..
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به WWW.3333.IR  می باشد.