WWW.3333.IR محل مناسبي براي معرفي رايگان کليه کالاها - خدمات و رفع نيازهاي روزانه شما هموطنان عزيز مي باشد
ما کالاها - خدمات و نيازهاي روزمره شما را بطور همزمان در چندين سايت قرار داده و از طريق موتورهاي جستجو و پخش انواع آگهي به اطلاع کليه هموطنان در داخل و خارج از کشور ميرسانيم
اولين سايت نيازمنديهاي کشور با صفحات مختص به شهر و استانها و آگهي هاي تصويري ثابت و متغيير


صفحه اصلي - درج آگهي - تعرفه آگهي - راهنماي سايت -  نقشه سايت - قوانين سايت - همکاري با ما  - ارسال SMS -  تماس با ما -  صفحه خانگي 
سخن روز : خوشترين زندگي را كسي دارد كه خداوند سبحان قناعت ارزانيش دارد و همسري پاك و شايسته نصيبش گرداند. حضرت علي (ع)
چقدر فاصله بين دو عمل دور است: عملي كه لذتش مي‌رود و كيفر آن مي‌ماند و عملي كه رنج آن مي‌گذرد و پاداش آن ماندگار است
 
x 
Mahak
 
باند سرقت مسلحانه دختران و پسران فراري
تاریخ : 29/11/1386
رييس پليس استان تهران از دستگيري اعضاي يك شبكه سرقت مسلحانه در كرج كه 5 دختر و پسر فراري آن را تشكيل مي‌دادند، خبر داد.


حمله مسلحانه 3 جوان به منزل مسكوني

سردار رضا زارعي در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ايسنا، در تشريح جزييات اين پرونده گفت: ساعت 23 بيست و چهارم بهمن ماه امسال بود كه با به صدا در آمدن زنگ تلفن مركز فوريت‌هاي پليسي «110» كرج، ماجراي سرقت مسلحانه از يك منزل مسكوني واقع در بلوار انقلاب كرج به اطلاع پليس رسيد.

با گزارش اين حادثه، ماموران نزديكترين كلانتري به محل رفته و با ورود به منزل مسكوني با توجه به بهم‌ريختگي داخل خانه و سراسيمه بودن زن ميانسال و دو كودكش، متوجه وقوع سرقت از محل شدند.

در بررسي‌هاي اوليه از زن صاحبخانه كه اظهار كرد همسرش در سفر بسر مي‌برد، ماموران پي بردند كه سه سارق در حالي كه دو قبضه سلاح كلت كمري و چاقو به همراه داشته‌اند، ساعتي قبل به داخل منزل حمله‌ور شده و با تهديد سلاح، طلا و جواهرات به ارزش 12 ميليون تومان، يك دستگاه گوشي تلفن همراه، يك دستگاه دوربين و دو چمدان لباس را ربوده و به سرعت پا به فرار گذاشتند.

بنابر اظهارات شاكي،‌ هر سه سارق كم سن و سال بوده و يكي از آنها نيز صورت خود را با پارچه پوشانده بود.

با اعلام اين شكايت و تشكيل پرونده اوليه، ادامه بررسي‌ها براي مشخص شدن موضوع به دايره مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي استان تهران محول شد.


ردپاي يك آشنا در سرقت

سردار زارعي ادامه داد: با قرار گرفتن اين پرونده بر روي ميز كارآگاهان، پليس در اولين شاخه از تحقيقات با توجه به نبود همسر شاكي و نحوه وقوع سرقت، احتمال وجود ردپاي يك شخص آشنا را بررسي كردند، از اين رو به سراغ بستگان شاكي رفته و متوجه شدند: برادرزاده زن صاحبخانه كه دختري 17 ساله به نام «نسترن» است، از حدود 6 ماه پيش از منزلشان در «رجايي‌شهر» فرار كرده و ديگر بازنگشته است.

بدين ترتيب كارآگاهان كه احتمال مي‌دادند اين دختر در وقوع سرقت نقش دارد، براي دستگيري وي وارد عمل شده و توانستند فرداي همان روز وي را هنگام تردد بصورت پياده در حيدرآباد شناسايي و دستگير كنند.

اين دختر نوجوان وقتي مقابل كارآگاهان پليس استان تهران قرار گرفت، به شدت هرگونه دخالت در سرقت مسلحانه را رد كرد، اما ماموران كه با اظهارات او قانع نشده بودند، مجدد از وي بازجويي كرده و سرانجام اين دختر به انجام سرقت با همدستي چند تن ديگر از همدستانش اعتراف كرد.


اعترافات دختر فراري به سرقت منزل عمه‌اش

اين دختر به پليس گفت: «عضو يك باند 5 نفره سرقت مسلحانه هستم و با همدستي «حامد»، «حميد»، «حسين» و «شقايق» كه همگي آنها فراري هستند، در يك مجتمع مسكوني پر جمعيت در خيابان ايران‌زمين حصارك زندگي مي‌كنيم.»

وي ادامه داد: ««شقايق» و «حسين» با هم خواهر و برادر هستند و ما همگي جز «شقايق» كه دخالتي در سرقت‌ها نداشت، از حدود دو ماه پيش نقشه سرقت‌هاي مسلحانه خودرو و منازل را طراحي و اجرا مي‌كنيم و در اين ميان من به عنوان راننده و كسي كه سوژه‌هاي سرقت را از ميان بستگانم شناسايي مي‌كردم با اين گروه همكاري و با آنها زندگي مي‌كردم.»

اين متهم همچنين معترف شد: «شب حادثه نيز در در اختيار داشتن يك خودرو سمند كه از كنار يكي از خيابان‌ها در كرج به سرقت برديم به منزل عمه‌ام رفته و نقشه را عملياتي كرديم.»


شناسايي مخفيگاه 5 دختر و پسر فراري در يك مجتمع مسكوني

با اعترافات به دست آمده از اين دختر، ماموران به سراغ محل سكونت متهمان رفتند و ساعت 22 شب بيست و پنجم بهمن ماه بود كه با تحت نظر قرار دادن منزل مسكوني سارقان در يك اقدام ضربتي وارد خانه شدند، اما ساكنان منزل كه مسلح به دو اسلحه كلت كمري بودند با چاقو و قمه و سر و صداي فراوان، ‌اهالي ساختمان را دور خود جمع كرده و با سوءاستفاده از موقعيت به دست آمده توانستند از محل فرار كنند، اين در حالي بود كه در تعقيب و گريزها ماموران توانستند يكي از متهمان به هويت «حميد» را دستگير و به پاي «حامد»، متهم ديگر تيراندازي كنند كه به رغم جراحت موفق به فرار شد.

با دستگيري «حميد» كه يك قبضه اسلحه كلت كمري به همراه داشت، تحقيقات بيشتر در پليس آگاهي استان تهران دنبال شد و سرانجام اين متهم به مخفيگاه ديگر متهمان واقع در شهرستان آمل اعتراف كرد.


دستگيري متهمان فراري سرانجام در آمل

به گفته فرمانده انتظامي استان تهران، در اين حال ماموران با گرفتن نيابت قضايي به مخفيگاه سارقان در آمل رفته و ساعت سه بامداد بيست و هفتم بهمن ماه، هر سه متهم را در يك عمليات ضربتي دستگير كردند و اين در حالي بود كه در بازرسي از متهمان، اسلحه ديگري نيز كشف شد و تمامي آنها براي تكميل پرونده به پليس آگاهي منتقل شدند.

سردار زارعي به ايسنا گفت: متهمان در بازجويي‌ها به چندين فقره سرقت مسلحانه خودرو و منزل در كرج اعتراف كردند و در اين رابطه، بررسي‌هاي بيشتر پليس نشان داد كه «نسترن» 17 ساله با «حميد» 19 ساله و «شقايق» 19 ساله با «حامد» 18 ساله ارتباط دارد.

بنابر اعترافات اين 5 متهم، نحوه سرقت خودروها نيز به اين ترتيب بود كه ابتدا با پرسه زدن در خيابان‌ها، خودروهاي مدل بالا را شناسايي كرده و سپس با تعقيب سوژه در يك خيابان ترتيب يك تصادف ساختگي را داده و در لحظه‌اي كه راننده براي بررسي موضوع از خودرو پياده مي‌شد به سرعت آن را ربوده و متواري مي‌شدند و سرقت يك دستگاه زانتيا به همين شكل نيز در كارنامه متهمان مشاهده مي‌شود.

رييس پليس استان تهران اضافه كرد: تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي استان تهران در خصوص اين پرونده و متهمان آن كه سابقه‌دار هستند، همچنان ادامه دارد.
http://


براي ديدن آگهي هاي کل ايران اينجا را کليک کنيد

براي مشاهده آگهي هاي استان مورد نظر خود اينجا را کليک کنيد

امروز 
شنبه 30/7/1396

ورود اعضاء
ثبت نام
درج آگهي
ويرايش آگهي

اين سايت را به دوستان معرفي کنيد
ايميل شما :
ايميل دوستان :

صفحه اصلی 
آگهی های کل ایران  

لوازم
املاک و مستغلات
وسائط نقلیه موتوری
بهداشت، درمان، زیبایی
انواع آموزش ها
کامپیوتر و اینترنت
موبایل و تلفن
چاپ و تبلیغات
حمل و نقل و کرایه
انواع وام و ضامن
خدمات ساختمانی
خدمات منزل و محل کار
خدمات مسافرتی
خدمات مجالس
خدمات مالی و اداری، وکالت
خدمات بازرگانی
بورس و سهام
خدمات و نیاز صنعت
بازار کار و استخدام
کشاورزی و دامپروری
شخصی و متفرقه
سایر خدمات و نیازها

فروشگاه های با جایزه 
فروشگاه های اقساطی 
فروشگاه های اینترنتی 
لينکهاي مرتبط 

سايتهاي ايراني 
سايت خود را معرفي کنيد

لطفا نظرات و پيشنهادات خود را در قسمت زير وارد کنيد
 
بازديدتاريخ
9532330/7/1396
15674529/7/1396
13438628/7/1396
2331627/7/1396
775753/5/1396
2391632/5/1396
2465001/5/1396

روزنامه ها
خبرگزاريها
اخبار حوادث
اخبار ورزشي
تصاوير جالب
دانستنيها
لينکهاي مفيد
صدا و سيما
برای درج آگهی ویژه به صورت رایگان اینجا کلیک کنید

جستجو در گوگل :

صفحه اصلی- درج آگهی- تعرفه آگهی- راهنمای سایت- نقشه سایت- قوانین سایت- همکاری با ما- ارسال SMS - تماس با ما- صفحه خانگی  

درج آگهی در این سایت رایگان و مسئولیت آن با اگهی دهنده می باشد.
همشهری گرامی خواهشمند است در کسب اعتبار آگهی دهنده دقت کافی مبذول نمائید. 
به منظور ارائه خدمات بیشتر آگهی های شما در کمترین زمان ممکن بررسی و بعد از تائید در سایت درج می گردد..
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به WWW.3333.IR  می باشد.