WWW.3333.IR محل مناسبي براي معرفي رايگان کليه کالاها - خدمات و رفع نيازهاي روزانه شما هموطنان عزيز مي باشد
ما کالاها - خدمات و نيازهاي روزمره شما را بطور همزمان در چندين سايت قرار داده و از طريق موتورهاي جستجو و پخش انواع آگهي به اطلاع کليه هموطنان در داخل و خارج از کشور ميرسانيم
اولين سايت نيازمنديهاي کشور با صفحات مختص به شهر و استانها و آگهي هاي تصويري ثابت و متغيير


صفحه اصلي - درج آگهي - تعرفه آگهي - راهنماي سايت -  نقشه سايت - قوانين سايت - همکاري با ما  - ارسال SMS -  تماس با ما -  صفحه خانگي 
سخن روز : خوشترين زندگي را كسي دارد كه خداوند سبحان قناعت ارزانيش دارد و همسري پاك و شايسته نصيبش گرداند. حضرت علي (ع)
چقدر فاصله بين دو عمل دور است: عملي كه لذتش مي‌رود و كيفر آن مي‌ماند و عملي كه رنج آن مي‌گذرد و پاداش آن ماندگار است
 
x 
Mahak
 
باند خانوادگي جنايتكاران آدمكش و جايزه پليس
تاریخ : 2/12/1386
مروري بر پرونده باند خانوادگي جنايتكاران آدمكش؛

رييس پليس آگاهي كشور با تشريح فعاليت مجرمان تحت تعقيب‌ درخواست‌ كرد:
با معرفي مخفيگاه اين افراد، جايزه بگيريد


خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: حوادث«كاظم»، «هاشم» و «قاسم» شفيعي، اعضاي يك طايفه بزرگ معروف به «نامجو» در مرودشت فارس هستند كه با تغيير فاميل به شفيعي در پي جدايي از قوم خود،‌ اقدامات مجرمانه‌شان را از شهر شيراز آغاز كردند و پس از ارتكاب چند حركت جنايتكارانه كه گفته مي‌شود به كشته‌شدن چند تن منجر شده است، نقشه فرار از استان فارس را عملياتي كرده و به اين ترتيب با گريز از اين استان، اصفهان را به عنوان محل اقامت برگزيدند و در پوشش مادر ميانسالشان، زمينه استقرار بهتر را در اين شهر براي خود فراهم كردند.

در اين حال «كاظم» تبهكار تحت تعقيب، طي تماسي از پسرعمه‌اش نيز خواست تا به اصفهان آمده و باند او را همراهي كنند و به اين ترتيب پس از تحقق اين موضوع، براي استيلاي پدرخواندگي‌اش بر اين باند، «كشتن» را در دستور كار قرار داد.

يكشنبه پانزدهم مهرماه؛ ساعت 20 خيابان امام‌خميني


اعضاي باند تبهكار در سرقت يك دستگاه پژو 405 نقره‌اي كه كنار خيابان امام‌خميني اصفهان متوقف بود، با مقاومت راننده 58 ساله مواجه شدند.

در اين حال مهاجمان كه صورت خود را كاملا پوشانده بودند، در حالي كه مضطرب شده بودند، با استفاده از سلاح كمري دو گلوله به سوي راننده شليك كردند. آنها هنگامي كه به قصد فرار، سوار بر خوردو پژو شده بودند متوجه جواني 30 ساله شدند كه تنها شاهد اين جنايت بود، ‌از اين رو با شليك گلوله، او را نيز مصدوم كرده و از صحنه گريختند.

غروب سه‌شنبه هفدهم مهرماه؛ خيابان شهيد مطهري


تنها دو روز پس از حادثه خيابان امام‌خميني، «كاظم» و همدستانش بدون هيچ برنامه‌ريزي خاصي به يك طلافروشي در خيابان شهيد مطهري اصفهان حمله‌ور شدند.

«ابراهيم»، مرد طلافروش به همراه برادرش مشغول صرف افطار و تماشاي سريالهاي تلويزيوني در مغازه بودند كه ناگهان دو مرد مسلح وارد شده و همان ابتدا «ابراهيم» را به قتل رسانده و برادرش را به شدت مجروح كردند و به وسيله همان پژو 405 مسروقه از صحنه متواري شدند، اما قبل از آن، در حالي كه بر روي مردم آتش گشوده بودند، يك عابر پياده را نيز هدف شليك گلوله قرار دادند.


چهارشنبه هجدهم مهرماه؛ ساعت 8 صبح خيابان هزار جريب

اين بار نيز اعضاي جنايتكار اين باند كه ظاهرا خيلي حرفه‌اي و بدون هرگونه واهمه‌اي، نقشه‌هاي مسلحانه خود را عملياتي مي‌كردند، سوار بر همان خودرو پژو مسروقه، مسير شمال به جنوب اصفهان را يا از طريق خيابان‌هاي داخل شهر و يا از طريق اتوبانهاي منتهي به خروجي جنوبي شهر طي كرده و مستقيم به سراغ بانك ملت شعبه «صفه» در خيابان هزار جريب رفتند.

در اين حال يكي از افراد مسلح با پياده شدن از خودرو و ورود به بانك و تهديد حاضران، مبلغي معادل 4 ميليون تومان را سرقت كرده و باز هم به همراه همدستانش موفق به فرار شد، اما در جريان اين سرقت مسلحانه، آسيبي به كسي نرسيد.

كشف لاشه سوخته پژو 405 مسروقه

چند روز بعد از سومين حادثه، لاشه سوخته يك دستگاه پژو 405 در قسمت شمالي شهر اصفهان و در حاشيه ملك‌شهر پيدا شد و به اين ترتيب براي پليس محرز شد كه تبهكاران براي رد گم كردن، خودرو سرقتي را به آتش كشيده‌اند، طوري كه از جريان آتش‌سوزي هم كسي مطلع نشده است.

به اين ترتيب با تاكيد طباطبايي، دادستان و صدرالسادات، فرمانده انتظامي اصفهان اقدامات ماموران پليس عمليات ويژه آگاهي اصفهان براي دستگيري عاملان اين سرقت‌ها تشديد شد.

بر اين اساس در ادامه تحقيقات، كارآگاهان اداره عمليات ويژه پليس آگاهي اصفهان دريافتند كه سارقان، اصفهان را به عنوان توقفگاه موقت خود برگزيده‌اند و احتمالا در نزديكي محل به آتش كشاندن خودرو پژو مسروقه پناه گرفته‌اند.

به اين ترتيب بدنبال كنكاش در نقطه ضعف جنايتكاران و نيز كسب خبري در خصوص محل تردد آنها، در نخستين گام، مخفيگاه چهار مرد مسلح شناسايي شد، اما پس از دستور بازپرس شعبه 5 دادسراي جنايي اصفهان در رابطه با چگونگي اقدامات بعدي، منزل مورد نظر در حالي به محاصره پليس درآمد كه كارآگاهان پليس پس از ورود متوجه شدند متهمان، آن محل را پيش از اين ترك كرده‌اند.

در اين حال پس از جمع آوري مدارك موجود و اخذ نيابت قضايي، تيم اعزامي پليس آگاهي اصفهان در يك عمليات سريع با همكاري پليس فارس موفق به دستگيري 18 مظنون در خصوص اين پرونده شد و با انجام تحقيقات تخصصي، دو برادر 22 و 30 ساله كه گفته مي‌شد پسرعمه‌هاي «كاظم» هستند به همراه فرد ديگري به هويت «ر- ر» همگي اهل مرودشت شيراز، شناسايي شده و در بازجويي‌ها، علاوه بر اعتراف به جنايات رخ داده اطلاعاتي در رابطه با ساير افرادي كه در اين اقدامات مشاركت داشتند را نيز به ماموران دادند.

اين درحاليست كه مأموران پس از بررسي سابقه كيفري مادر متهمان فراري متوجه شدند او نيز همانند فرزندانش داراي سوابق مجرمانه‌اي است. اين زن هنگامي كه چند سال قبل، پسرش «كاظم» در مرودشت بازداشت بود به بهانه ملاقات به ديدن او رفت و در حالي كه «كاظم» را در آغوش كشيده بود به طور پنهاني موجبات فرار وي را فراهم كرد. از آن زمان مادر وي در برخي اقدامات مجرمانه، با «كاظم» و دو فرزندش «قاسم و هاشم» همگام بوده است.

شنبه دهم آذرماه، ساعت 16 خيابان چهارباغ

عابران پياده صداي شليك يك گلوله را در حاشيه خيابان‌ چهار باغ اصفهان شنيدند. شاهدان عيني به پليس گفتند: مرد حدودا ميانسال با هيبتي پوشيده از مو مقابل كيوسك اداره اتباع بيگانه نيروي انتظامي از ترك يك دستگاه موتورسيكلت هونداي قرمز پياده شد و مستقيما به سمت درب ورودي مقرر رفته و پس از ورود، بي‌درنگ افسر حاضر در محل به هويت «عليرضا انصاريان» را هدف شليك گلوله قرار داد.

همچنين ماموران پليس پي بردند كه ضارب پس از اين اقدام جنايتكارانه از كيوسك خارج شده و با همان موتورسيكلت به همراه جواني كه صورتش را كاملا پوشانده بود، از صحنه گريخت.

به گزارش ايسنا پس از انتشار خبر اين حادثه تلخ، برخي منابع اعلام كردند كه ضارب حين خروج، برگه‌اي تهديدآميز در محل به جا گذاشته كه در آن تقاضا شده سارقان مسلح مرودشتي مجازات نشوند و بي‌قيد و شرط آزاد شوند.

يكشنبه هجدهم آذرماه؛ ساعت 17 ترمينال جي

در حالي كه كارآگاهان پليس در تعقيب تبهكار فراري بودند، مطلع شدند كه اين جنايتكار مسلح با ورود به پايانه جي اصفهان، يك توريست فرانسوي به نام «ژولين دايسبورگ» را با شليك گلوله به قتل رسانده است.

پس از اين قتل بود كه تصوير «كاظم» از طريق رسانه‌ها منتشر و تلاش براي دستگيري او فراگير شد، اما با اين وجود ردي از وي به دست نيامد.

شنبه ششم بهمن ماه؛ ساعت 13:45 خيابان غفاري اراك

هنگامي كه خودرو پول‌رسان مقابل بانك ملت در خيابان آيت‌اله غفاري اراك متوقف شد، دو مرد مسلح با پياده شدن از يك خودرو سواري پيكان سفيد رنگ به سوي نگهبانان رفتند تا آنها را غافلگير و خلع سلاح كنند، اما موضوع طبق تصور آنها پيش نرفت و با دو نگهبان درگير شدند.

مردان مسلح كه كلاشينكف به همراه داشتند، نگهبانان را به رگبار بستند و به اين ترتيب با قتل يكي و مجروح شدن ديگري موفق به سرقت 39 ميليون تومان شدند و بلافاصله از صحنه گريختند.

با وقوع اين سرقت مسلحانه، سردار نبي‌الله حيدري، فرمانده انتظامي استان مركزي طي اظهارنظري اعلام كرد: تحقيقات به صورت ويژه براي دستگيري سارقان مسلح آغاز شده و پليس تمام تلاش خود را در اين زمينه بكار بسته است.

همچنين پليس آگاهي نيروي انتظامي نيز در اين باره به خبرنگار ايسنا گفت: طرح‌ مهار به طور گسترده براي شناسايي ردپاي متهمان به اجرا درآمده است و پليس با تمام قوا، موضوع را پيگيري مي‌كند.

اين اظهارنظرها در حالي بود كه كارآگاهان پليس براي يافتن هويت دو مرد مسلح به سراغ شاهدان عيني رفتند و آنچه دريافتند حاكي از آن بود كه سارقان، افراد خشني بوده‌اند كه از تيراندازي و قتل ابايي نداشته‌ و با نقشه‌اي از پيش طراحي شده وارد مهلكه شده‌اند.

در اين ميان تصويري فرضي از چهره آنها ترسيم شد؛ اما پليس را به نتيجه خاصي نرساند تا اين كه در جريان تبادل اطلاعات پليس مركزي با اصفهان، مشخص شد كه شگرد دو سارق مسلح بانك ملت شباهت زيادي با شيوه مورد استفاده «كاظم» در سرقت‌هاي اصفهان دارد و به اين ترتيب وجود چند سرنخ نيز به شائبه حضور اين جاني خطرناك در اراك دامن زد.

در همين حال ناصر سراج، معاون امنيتي دادستان كل كشور كه مسؤول پيگيري پرونده «كاظم شفيعي» است، طي اعلام‌نظري در اين خصوص گفت: تحقيقات گسترده براي دستگيري اين متهم صورت گرفته و به سرنخ‌هايي دست يافته‌ايم؛ ضمن اين كه چند تن از نزديكان وي تا كنون بازداشت شده‌اند و خودش نيز بزودي دستگير مي‌شود.


در حال حاضر شهر قم در معادلات پليسي با ساير استان‌ها تفاوتي ندارد

در اين رابطه، سردار جعفري، رييس پليس آگاهي كشور در پاسخ به پرسش ايسنا در خصوص برخي شايعات مبني بر حضور اين خانواده فراري در قم و ايجاد فضاي وحشت و افزايش احساس ناامني در ميان مردم اين شهر گفت: در حال حاضر شهر قم در معادلات پليسي با ساير استان‌ها تفاوتي ندارد.


تبهكاران تحت تعقيب به شدت بسته عمل مي‌كنند و فعاليت آنها بسيار پيچيده است

سردار جعفري همچنين در پاسخ به پرسش ديگر خبرنگار ايسنا مبني بر اين كه «چرا عليرغم پيگيري‌هاي پليسي، اعضاي جنايتكار اين خانواده هنوز دستگير نشده‌اند؟» اظهار كرد: اين افراد از آنجا كه اعضاي يك خانواده هستند و هيچ فرد غيرخودي بينشان نيست و با هيچ‌كس از بيرون رابطه ندارند، به شدت بسته عمل مي‌كنند و فعاليت آنها بسيار پيچيده است، اما پليس، حداكثر تلاش خود را براي دستگيري متهمان فراري بكار بسته و سرنخ‌هايي را در خصوص ردپاي آنها به دست آورده است.


تمامي استان‌ها آمادگي لازم را براي برخورد بموقع با اين باند خانوادگي دارند

رييس پليس آگاهي كشور در اين رابطه با اعلام اين كه تمامي استان‌ها آمادگي لازم را براي برخورد بموقع با اين باند خانوادگي دارند، به ايسنا گفت: با توجه به اين كه پليس آگاهي استان‌ها، فرضيه حمله مسلحانه از سوي اعضاي اين باند را براي خود مطرح كرده‌اند، هرگونه آمادگي را براي مواجهه با آنها به دست آورده‌اند و بهترين نمونه‌اي كه مي‌توان در تأييد اين ادعا به آن اشاره كرد عملكرد خوب پليس زنجان و لرستان در دو حادثه جداگانه سرقت مسلحانه است.


«كاظم» ذاتا يك آدمكش حرفه‌اي است

پرسش ديگري خطاب به سردار جعفري مطرح شد و آن در خصوص انگيزه‌هاي ارتكاب اين جنايت از سوي تبهكاران تحت تعقيب بود.

وي پاسخ داد: در ابتدا اين گونه تصور مي‌شد كه «كاظم» در پي دستگيري پسرعمه‌هايش بدنبال انتقامگيري است، اما تحقيقات به عمل آمده حكايت از آن دارد كه اين فرد، ذاتا يك آدمكش حرفه‌اي است و در بيشتر موارد، آدمهاي كاملا بيگناه كه مقاومتي مقابلش نداشته‌اند، را به قتل رسانده است؛ براي نمونه راننده خودرويي كه در اراك به قتل رساند، هيچ ضرورت عملياتي برايش نداشت.


اگر اطلاعي از مخفيگاه متهمان فراري داريد، گزارش كنيد، جايزه سفر حج تمتع را ببريد

رييس پليس آگاهي كشور با اشاره به جايزه‌اي كه براي دستگيري متهمان فراري از سوي دادستاني تعيين شده، اعلام كرد: پليس آگاهي نيز از مردم درخواست مي‌كند چنانچه خبري از مخفيگاه اين افراد دارند كه به دستگيري آنها منجر مي‌شود، مراتب را بلافاصله با ماموران درميان گذاشته و جايزه سفر حج تمتع را از آن خود كنند.
http://


براي ديدن آگهي هاي کل ايران اينجا را کليک کنيد

براي مشاهده آگهي هاي استان مورد نظر خود اينجا را کليک کنيد

امروز 
شنبه 30/7/1396

ورود اعضاء
ثبت نام
درج آگهي
ويرايش آگهي

اين سايت را به دوستان معرفي کنيد
ايميل شما :
ايميل دوستان :

صفحه اصلی 
آگهی های کل ایران  

لوازم
املاک و مستغلات
وسائط نقلیه موتوری
بهداشت، درمان، زیبایی
انواع آموزش ها
کامپیوتر و اینترنت
موبایل و تلفن
چاپ و تبلیغات
حمل و نقل و کرایه
انواع وام و ضامن
خدمات ساختمانی
خدمات منزل و محل کار
خدمات مسافرتی
خدمات مجالس
خدمات مالی و اداری، وکالت
خدمات بازرگانی
بورس و سهام
خدمات و نیاز صنعت
بازار کار و استخدام
کشاورزی و دامپروری
شخصی و متفرقه
سایر خدمات و نیازها

فروشگاه های با جایزه 
فروشگاه های اقساطی 
فروشگاه های اینترنتی 
لينکهاي مرتبط 

سايتهاي ايراني 
سايت خود را معرفي کنيد

لطفا نظرات و پيشنهادات خود را در قسمت زير وارد کنيد
 
بازديدتاريخ
9616430/7/1396
15674529/7/1396
13438628/7/1396
2331627/7/1396
775753/5/1396
2391632/5/1396
2465001/5/1396

روزنامه ها
خبرگزاريها
اخبار حوادث
اخبار ورزشي
تصاوير جالب
دانستنيها
لينکهاي مفيد
صدا و سيما
برای درج آگهی ویژه به صورت رایگان اینجا کلیک کنید

جستجو در گوگل :

صفحه اصلی- درج آگهی- تعرفه آگهی- راهنمای سایت- نقشه سایت- قوانین سایت- همکاری با ما- ارسال SMS - تماس با ما- صفحه خانگی  

درج آگهی در این سایت رایگان و مسئولیت آن با اگهی دهنده می باشد.
همشهری گرامی خواهشمند است در کسب اعتبار آگهی دهنده دقت کافی مبذول نمائید. 
به منظور ارائه خدمات بیشتر آگهی های شما در کمترین زمان ممکن بررسی و بعد از تائید در سایت درج می گردد..
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به WWW.3333.IR  می باشد.