WWW.3333.IR محل مناسبي براي معرفي رايگان کليه کالاها - خدمات و رفع نيازهاي روزانه شما هموطنان عزيز مي باشد
ما کالاها - خدمات و نيازهاي روزمره شما را بطور همزمان در چندين سايت قرار داده و از طريق موتورهاي جستجو و پخش انواع آگهي به اطلاع کليه هموطنان در داخل و خارج از کشور ميرسانيم
اولين سايت نيازمنديهاي کشور با صفحات مختص به شهر و استانها و آگهي هاي تصويري ثابت و متغيير


صفحه اصلي - درج آگهي - تعرفه آگهي - راهنماي سايت -  نقشه سايت - قوانين سايت - همکاري با ما  - ارسال SMS -  تماس با ما -  صفحه خانگي 
سخن روز : خوشترين زندگي را كسي دارد كه خداوند سبحان قناعت ارزانيش دارد و همسري پاك و شايسته نصيبش گرداند. حضرت علي (ع)
چقدر فاصله بين دو عمل دور است: عملي كه لذتش مي‌رود و كيفر آن مي‌ماند و عملي كه رنج آن مي‌گذرد و پاداش آن ماندگار است
 
x 
Mahak
 
حجاب و غريزه جنسي در انسان
تاریخ : 18/10/1389
حجاب و غريزه جنسي در انسان

برخي از افراد مي گويند ضرورت حفظ حجاب در جامعه چيست؟ يا اگر حجاب در جامعه ما آزاد باشد كم كم براي مردم عادي ميشود.

بايد به دوستان عزيزي كه اينچنين انديشه اي دارند بگويم اين ها حرف هايي است كه در گوش شما خوانده اند و اين ها از جاي ديگري آب مي خورد.

زيگموند فرويد روانشناس اتريشي مي گويد:

تجربه نشان داده است كه انسان نسبت به چيزي كه منع شود، حريص تر ميشود. بنابراين، ممانعت از ارضاي اين غريزه، نتيجه اي جز شعله ورتر شدن آتش آن نخواهد داشت. اگر ميخواهيم بشر براي هميشه از وسوسه ها و دغدغه هاي جنسي رهايي يابد، بايد او را در ارضاي غريزه جنسي اش كاملا آزاد گذارده و هرگونه قيد و بندي را از پيش روي او برداريم.

در پاسخ به اين نظريه ميتوان گفت: اولا، پذيرش اين اصل كه (( هرگونه ممنوعيتي حرص آور است و نتيجه عكس ميدهد)) مستلزم آن است كه بسياري از قوانين و مقررات اجتماعي، از جمله مقررات راهنمايي و رانندگي، كه محدوديت ها و محروميت هايي را براي رفت و آمد وضع مي كنند، برچيده شوند. زيرا حرص آورند و نتيجه عكس مي دهند!


ثانيا، در همان جوامعي كه آزادي جنسي وجود دارد، هرچند ممكن است از حيث نگاه به جنس مخالف، ارضا شده و تحت فشار روحي قرار نداشته باشند، اما آمار نشان ميدهد كه بيشتر جوانان، در همان جوامع براي ارتباط جنسي، خود را تحت فشار مي بينند. نبايد از روحيه تنوع طلبي بشر غافل بود. مگر جز اين است كه در جوامع غربي آمار انحرافات و ناهنجاري هاي جنسي روز به روز افزايش مي يابد.

به تعبير شهيد مطهري اينان ميان اشباع غريزه و سركوب نكردن آن از يك طرف، و آزادي جنسي و رها كردن بي قيد و شرط آن از طرف ديگر، خلط كردند. حقيقت آن است كه

اگر كسي مي خواهد غريزه جنسي خود را به درستي اشباع كند، راهي جز عفت و تقوا و پذيرش مقررات الهي ندارد. در سايه تقواي الهي است كه مي توان از هيجان هاي بيجا پديد مي آيد جلوگيري كرد. آنچه لازم است و هرگز نبايد از آن غفلت ورزيد اين است كه انسان بايد همه غرايز ئ استعدادهاي خدادادي خود را پرورش دهد و نبايد هيچ كدام را ناديد گيرد. اما اين را هم بايد بداند كه حد و مرز هر غريزه اي را نگه دارد و هرگز نبايد به بهانه پرورش غريزه جنسي، ساير غرايز و قوا و استعدادهاي خود را ناديده بگيرد. يكي از تفاوت هاي انسان با حيوان اين است كه در بسياري از غرايز و اميال انسان، دو نوع ميل ممكن است پديد آيد: اميال صادق و اميال كاذب. حالات طبيعي غرايز و اميال را مي توان اشباع كرد.

اما حالات كاذب آنها را هرگز نمي توان ارضا نمود. اشتباه اصلي فرويد و فرويديسم اين بود كه براي جلوگيري از سركوبي غريزه جنسي، آزادي بي حد و حصر جنسي را پيشنهاد دادند. غافل از اينكه بي نهايت خواهي نيز يكي از اميال و خواسته هاي فطري انسان است. انسان به گونه اي آفريده شده است كه در همه زمينه ها اگر شرايط مساعدي را بيابد، به هيچ حدي قانع نمي شود.

اگر انسان در اين زمينه ها مانند حيوانات ظرفيت محدود طبيعي و پايان پذيري مي داشت، هرگز نيازي به مقررات سياسي و اقتصادي و جنسي پيدا نميكرد. از نظر اخلاقي نيز احتياجي به اخلاق سياسي و اجتماعي و اقتصادي و جنسي نداشت. همان ظرفيت محدود طبيعي، خود به خود همه مشكلات را حل مي كرد.

اما همچنانكه از مقررات و اخلاق محدود كننده در روابط اجتماعي و امور اقتصادي و از عفت و تقواي سياسي و اجتماعي گريزي نيست، از مقررات و اخلاق محدودكننده جنسي و از عفت و تقواي جنسي نيز گريزي نمي باشد.

حضرت امام خميني درباره نامحدود خواهي قوه شهوت و سيري ناپذيري آن مي فرمايد:

قوه شهوت در انسان طوري است كه اگر زن هاي يك شهر، به فرض محال، به دست او بيايد، باز متوجه زن هاي شهر ديگر است. و اگر از يك مملكت نصيبش شد، متوجه مملكت ديگر است. و هميشه آنچه ندارد مي خواهد.

با اينكه اينها كه گفته شد فرضي است محال و خيالي است خام، با وجود اين تنور شهوت باز فروزان است و انسان به آرزوي خود نرسيده... . هركس منكر است مراجعه به حال خود كند و به حال اهل اين عالم از قبيل سلاطين و متمولين و صاحبان قدرت و حشمت، آن وقت خود تصديق ما را مي كند.

كلام آخر:

دوستان عزيز كافي است چرخي در دنياي وسيع اينترنت بزنيد و ببينيد كه همين غربي ها و آمريكايي ها به چه فلاكتي افتاده اند. شايد وقتي زني نيمه برهنه را در خيابان ببينند در همان حال زياد حس شهوت به آنها دست ندهد ولي ديگر سكس با زنان نامحرم آنها را سير نمي كند كه هيچ سكس با محارم خود از قبيل خواهر و مادر و سكس با همجنس خود نيز آنها را سير نمي كند.

حتي بارها ديده شده با حيوانات اهلي خود كارهايي مي كنند كه آدم حتي از بيان آنها نيز شرم مي كند. براي ارضاي خود به ساخت اسباب بازي هاي سكسي روي آورده اند. كدام فيلم غربي را ديده ايد كه در آن صحنه هاي سكسي وجود نداشته باشد؟!!

نه به آن كه مي گويند براي رسيدن به خدا بايد به كلي غريزه جنسي را كنار گذاشت نه به اين همه افراط.

در دين مسيحيت تحريف شده امروزي كشيش ها و بزرگان ديني حق ندارند ازدواج كنند. غافل از اينكه آمار رسوايي هاي جنسي در كشيش ها روز به روز بالا ميرود.

دين مبين اسلام نه غريزه جنسي را به كلي تحريم مي كند و نه آن را كاملا آزاد مي گذارد.

بهترين راه هم همين است. غريزه جنسي بايد دركنار غرايز ديگر وجود داشته باشد تا انسان به تعالي برسد. تعالي انسان رسيدن به خدا است نه زندگي كردن مثل يك حيوان.

منبع:
http://www.irleader.ir/post-55.aspx
http://www.irleader.ir/post-55.aspx


براي ديدن آگهي هاي کل ايران اينجا را کليک کنيد

براي مشاهده آگهي هاي استان مورد نظر خود اينجا را کليک کنيد

امروز 
پنجشنبه 1/4/1396

ورود اعضاء
ثبت نام
درج آگهي
ويرايش آگهي

اين سايت را به دوستان معرفي کنيد
ايميل شما :
ايميل دوستان :

صفحه اصلی 
آگهی های کل ایران  

لوازم
املاک و مستغلات
وسائط نقلیه موتوری
بهداشت، درمان، زیبایی
انواع آموزش ها
کامپیوتر و اینترنت
موبایل و تلفن
چاپ و تبلیغات
حمل و نقل و کرایه
انواع وام و ضامن
خدمات ساختمانی
خدمات منزل و محل کار
خدمات مسافرتی
خدمات مجالس
خدمات مالی و اداری، وکالت
خدمات بازرگانی
بورس و سهام
خدمات و نیاز صنعت
بازار کار و استخدام
کشاورزی و دامپروری
شخصی و متفرقه
سایر خدمات و نیازها

فروشگاه های با جایزه 
فروشگاه های اقساطی 
فروشگاه های اینترنتی 
لينکهاي مرتبط 

سايتهاي ايراني 
سايت خود را معرفي کنيد

لطفا نظرات و پيشنهادات خود را در قسمت زير وارد کنيد
 

روزنامه ها
خبرگزاريها
اخبار حوادث
اخبار ورزشي
تصاوير جالب
دانستنيها
لينکهاي مفيد
صدا و سيما
برای درج آگهی ویژه به صورت رایگان اینجا کلیک کنید

جستجو در گوگل :

صفحه اصلی- درج آگهی- تعرفه آگهی- راهنمای سایت- نقشه سایت- قوانین سایت- همکاری با ما- ارسال SMS - تماس با ما- صفحه خانگی  

درج آگهی در این سایت رایگان و مسئولیت آن با اگهی دهنده می باشد.
همشهری گرامی خواهشمند است در کسب اعتبار آگهی دهنده دقت کافی مبذول نمائید. 
به منظور ارائه خدمات بیشتر آگهی های شما در کمترین زمان ممکن بررسی و بعد از تائید در سایت درج می گردد..
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به WWW.3333.IR  می باشد.