WWW.3333.IR محل مناسبي براي معرفي رايگان کليه کالاها - خدمات و رفع نيازهاي روزانه شما هموطنان عزيز مي باشد
ما کالاها - خدمات و نيازهاي روزمره شما را بطور همزمان در چندين سايت قرار داده و از طريق موتورهاي جستجو و پخش انواع آگهي به اطلاع کليه هموطنان در داخل و خارج از کشور ميرسانيم
اولين سايت نيازمنديهاي کشور با صفحات مختص به شهر و استانها و آگهي هاي تصويري ثابت و متغيير


صفحه اصلي - درج آگهي - تعرفه آگهي - راهنماي سايت -  نقشه سايت - قوانين سايت - همکاري با ما  - ارسال SMS -  تماس با ما -  صفحه خانگي 
سخن روز : خوشترين زندگي را كسي دارد كه خداوند سبحان قناعت ارزانيش دارد و همسري پاك و شايسته نصيبش گرداند. حضرت علي (ع)
چقدر فاصله بين دو عمل دور است: عملي كه لذتش مي‌رود و كيفر آن مي‌ماند و عملي كه رنج آن مي‌گذرد و پاداش آن ماندگار است
 
x 
Mahak
 
ناگفته‌هاي خون آشام تهران
تاریخ : 29/1/1392
جزئيات دستگيري متهم به قتل خلبان‌ ايران‌اير
با شناسايي هويت مرتضي و در شرايطي كه ديگر اقدامات پليسي انجام شده نشان از وقوع جنايت از سوي وي داشت ، اما با توجه به احتمال مشاركت و معاونت ساير افراد در وقوع جنايت ، مرتضي .ص از اوايل سال جاري تحت مراقبت هاي شبانه روزي كارآگاهان قرار گرفت تا فرضيه معاونت ساير افراد در ارتكاب جنايت مورد بررسي قرار گيرد .
ساعت 21 و 45 دقيقه 16 اسفند سال گذشتهاز طريق مركز فوريت هاي پليسي 110 ، وقوع 2 فقره قتل در ميدان پونك ـ خيابان هميلا ـ ميدان پارك ، به كلانتري140 باغ فيض اعلام شد . با حضور مأموران كلانتري در محل و تأييد خبر ، بلافاصله موضوع به قاضي كشيك ويژه قتل و اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ اعلام شد .

با حضور قاضي رودگر و تيم بررسي صحنه جرم اداره دهم و انجام تحقيقات مقدماتي در محل مشخص شد كه زن و شوهري به اسامي منصور شهركي 40 ساله و سارا جوان شهركي 38 ساله در حاليكه دست و پاهاي آنها بسته شده و در گردن داراي آثار بريدگي بوسيله جسم برنده مي باشند ، به صورت دلخراشي از سوي قاتل يا قاتلين به قتل رسيده اند .

با تشكيل پرونده مقدماتي با موضوع قتل عمد و به دستور قاضي رودگر ، بازپرس شعبه چهارم ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران ، پرونده براي رسيدگي تخصصي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت و با توجه به حساسيت موضوع ، از همان دقايق اوليه ارجاع پرونده به پليس آگاهي ، تيم ويژه اي در اداره دهم پليس آگاهي رسيدگي به اين پرونده را در دستور كار خود قرار داد .

باجناق مقتول به عنوان اولين كسي كه با صحنه جنايت روبرو شده بود ، در اظهارات خود به كارآگاهان گفت : قرار بود تا براي پيگيري موضوعي با منصور تماس گرفته و موضوع را از طريق وي جويا شوم اما زمانيكه وي و همسرش پاسخگوي تماس هاي من نشدند تصميم گرفتم تا به محل سكونت آنها واقع در طبقه چهارم مجتمع اورانوس مراجعه كنم. وقتي به كوچه آنها رسيدم ، پسر آنها را ديدم كه از كلاس به خانه باز مي گشت . پس از مراجعه به در خانه ، ابتدا زنگ در را زده ، اما زمانيكه كسي پاسخگوي زنگ خانه نشد ، با استفاده از كليد خانه همراه پسرشان وارد خانه شده و آن زمان بود كه با جسد خونين منصور و سارا روبرو شديم.

با توجه به نحوه ارتكاب جنايت و دلخراش بودن آن ، كارآگاهان اداره دهم به بررسي فرضيه ارتكاب جنايت با انگيزه انتقام پرداختند . بررسي هاي انجام شده نشان داد كه منصور شهركي ، خلبان هواپيماي فوكر 100 شركت هواپيمايي ايران اير و همسري وي سارا جوان شهركي نيز از وكلاي دادگستري است كه بنا بر اظهارات اعضاي خانواده ، همكاران ، همسايگان و بستگانشان داراي حسن رفتار و اخلاق در ميان تمامي آشنايان و بستگان بوده و طي اين مدت نيز هيچگونه اختلاف شخصي و ... با هيچ فردي نداشته اند .

در حاليكه تحقيقات نشان از آن داشت كه ارتكاب جنايت نمي توانسته با انگيزه انتقام صورت گرفته باشد ، كارآگاهان متوجه شدند كه مقتول قصد داشته تا با انتشار آگهي اقدام به فروش خودرو و بنا بر اظهارات اعضاي خانواده ، خريد يك دستگاه خودرو جديد كند. بلافاصله تحقيقات در اين خصوص آغاز شد و كارآگاهان دريافتند كه بر اساس اظهارات مقتول ، قرار بوده تا در روز جنايت فرد يا افرادي براي خريد خودرو به محل سكونت مقتول مراجعه كنند .

كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ در بررسي صحنه جنايت پي بردند كه عابر بانك هاي متعلق به مقتول و همسرش مفقود شده كه بررسي تراكنش مالي حساب هاي عابر بانك متعلق به آنها نشان داد كه پس از تاريخ وقوع جنايت ، مبالغ ميليوني از حساب هاي آنها برداشت شده است . بلافاصله با شناسايي محل برداشت پول از حساب هاي منصور شهركي و همسرش در منطقه افسريه ، كارآگاهان به يك مغازه طلافروشي در منطقه افسريه مراجعه و در بررسي تصاوير دوربين هاي مداربسته متعلق به يك مغازه طلافروشي موفق به شناسايي مردي 35 الي 40 ساله شدند كه اقدام به خريد سكه طلا از طلافروشي كرده بود .

با به دست آمدن تصاوير خريدار سكه هاي طلا ، كارآگاهان با انجام تحقيقات پليسي موفق به شناسايي يكي از مجرمان سابقه دار به نام مرتضي 38 ساله شدند كه پيش از اين نيز يك بار به اتهام خيانت در امانت دستگير و روانه زندان شده بود . تحقيقات كارآگاهان اداره دهم نشان داد كه مرتضي پيش از اين در منطقه افسريه سكونت داشته اما از حدود دو سال پيش ، محل سكونت خود را به منطقه استخر واقع در شرق تهران تغيير داده است .

با شناسايي هويت مرتضي و در شرايطي كه ديگر اقدامات پليسي انجام شده نشان از وقوع جنايت از سوي وي داشت ، اما با توجه به احتمال مشاركت و معاونت ساير افراد در وقوع جنايت ، مرتضي .ص از اوايل سال جاري تحت مراقبت هاي شبانه روزي كارآگاهان قرار گرفت تا فرضيه معاونت ساير افراد در ارتكاب جنايت مورد بررسي قرار گيرد .

با توجه به اقدامات پليسي و مراقبت هاي شبانه روزي از مرتضي و در شرايطي كه تجميع اطلاعات به دست آمده نشان از آن داشت كه مرتضي به تنهايي اقدام به ارتكاب جنايت داشته ، كارآگاهان اداره دهم 24 فروردين وي را در يك عمليات غافلگيرانه و قبل از هرگونه اقدام به مقاومت و يا فرار ، در ميدان بهارستان دستگير كردند .

همزمان با دستگيري مرتضي در ميدان بهارستان ، تيم ديگري از كارآگاهان اداره دهم كه در محل سكونت وي در منطقه استخر حضور داشتند با ورود به مخفيگاه متهم و بازرسي دقيق داخل آن ، موفق به كشف يك قبضه اسلحه كمري ، كيف مقتول و ديگر دلايل اثبات كننده ارتكاب جنايت از سوي مرتضي شدند .

با انتقال مرتضي به اداره دهم و آغاز تحقيقات ، در حاليكه او در برابر اطلاعات و ديگر دلايل و مدارك به دست آمده از مخفيگاهش چاره اي جز اعتراف نداشت ، به ناچار لب به اعتراف گشود و در اظهارات خود به كارآگاهان گفت : دو روز قبل از حادثه ، وقتي آگهي فروش يك دستگاه خودرو سواري سوناتا را در روزنامه مشاهده كردم ، فكر كردم فروشنده خودرو فرد پولداري است . با اين تصور و به بهانه خريد خودرو، با شماره تماس داخل آگهي تماس گرفته و براي مشاهده خودرو و خريد آن با مقتول قرار ملاقات گذاشتم .
متهم در خصوص روز جنايت نيز به كارآگاهان گفت : ساعت 13 روز حادثه به بهانه خريد خودرو به محل سكونت مقتول در منطقه پونك مراجعه كردم . پس از بازديد خودرو و در حاليكه اسلحه اي را از حدود دو هفته پيشتر خريداري و در زير لباس خود پنهان كرده بودم ، به بهانه تنظيم قولنامه و به همراه مقتول وارد خانه آنها در طبقه چهارم مجتمع شدم . داخل خانه تنها همسر مقتول حضور داشت . پس از تنظيم قولنامه خريد خودرو از سوي سارا و اطمينان از اينكه فرد ديگري در خانه حضور ندارد ، اسلحه را از زير لباس خود خارج و با تهديد اسلحه ، مقتول و همسرش را مجبور كردم تا به داخل يكي از اتاق هاي خواب بروند . زمانيكه آنها را وارد اتاق خواب كردم ، ابتدا مقتول را مجبور كردم تا دست و پا و دهان همسرش را با نوار چسبي كه همراه خود آورده بودم بسته تا مانع از فرياد زدن و يا هرگونه اقدام ديگري از سوي زن جوان شود . پس از بسته شدن دست و پا و دهان سارا ، همسرش را نيز در مقابل او قرار داده و دست و پا و دهان او را نيز همانند همسرش بسته و به جستجوي داخل خانه براي پيدا كردن پول و اشياي گران قيمت نظير طلا و جواهرات پرداختم اما تنها توانستم چند عابر بانك متعلق به آنها را پيدا كنم.با تهديد اسلحه آنها را مجبور كردم تا رمز عابر بانك ها را در اختيار من قرار دهند و پس از آن ابتدا به تصور اينكه در صورت زنده ماندنشان ، پليس مرا شناسايي و دستگير خواهد كرد ، ابتدا منصور را با چند ضربه چاقو به گلو و در مقابل چشمان همسرش به قتل رسانده و پس از آن نيز سارا را به همان شيوه به قتل رساندم و حدود ساعت 16 بود كه از خانه خارج شدم .

سرهنگ عباسعلي محمديان ، رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ ، با اعلام اين خبر گفت : با توجه به اعترافات صريح متهم ، قرار بازداشت موقت از سوي بازپرس پرونده صادر و متهم براي انجام تحقيقات تكميلي در اختيار اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است .
منبع: خبرگزاري مهر
http://


براي ديدن آگهي هاي کل ايران اينجا را کليک کنيد

براي مشاهده آگهي هاي استان مورد نظر خود اينجا را کليک کنيد

امروز 
شنبه 30/7/1396

ورود اعضاء
ثبت نام
درج آگهي
ويرايش آگهي

اين سايت را به دوستان معرفي کنيد
ايميل شما :
ايميل دوستان :

صفحه اصلی 
آگهی های کل ایران  

لوازم
املاک و مستغلات
وسائط نقلیه موتوری
بهداشت، درمان، زیبایی
انواع آموزش ها
کامپیوتر و اینترنت
موبایل و تلفن
چاپ و تبلیغات
حمل و نقل و کرایه
انواع وام و ضامن
خدمات ساختمانی
خدمات منزل و محل کار
خدمات مسافرتی
خدمات مجالس
خدمات مالی و اداری، وکالت
خدمات بازرگانی
بورس و سهام
خدمات و نیاز صنعت
بازار کار و استخدام
کشاورزی و دامپروری
شخصی و متفرقه
سایر خدمات و نیازها

فروشگاه های با جایزه 
فروشگاه های اقساطی 
فروشگاه های اینترنتی 
لينکهاي مرتبط 

سايتهاي ايراني 
سايت خود را معرفي کنيد

لطفا نظرات و پيشنهادات خود را در قسمت زير وارد کنيد
 
بازديدتاريخ
9613530/7/1396
15674529/7/1396
13438628/7/1396
2331627/7/1396
775753/5/1396
2391632/5/1396
2465001/5/1396

روزنامه ها
خبرگزاريها
اخبار حوادث
اخبار ورزشي
تصاوير جالب
دانستنيها
لينکهاي مفيد
صدا و سيما
برای درج آگهی ویژه به صورت رایگان اینجا کلیک کنید

جستجو در گوگل :

صفحه اصلی- درج آگهی- تعرفه آگهی- راهنمای سایت- نقشه سایت- قوانین سایت- همکاری با ما- ارسال SMS - تماس با ما- صفحه خانگی  

درج آگهی در این سایت رایگان و مسئولیت آن با اگهی دهنده می باشد.
همشهری گرامی خواهشمند است در کسب اعتبار آگهی دهنده دقت کافی مبذول نمائید. 
به منظور ارائه خدمات بیشتر آگهی های شما در کمترین زمان ممکن بررسی و بعد از تائید در سایت درج می گردد..
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به WWW.3333.IR  می باشد.